Kontakt

Ak sa chcete spojiť s našimi editormi a navrhnúť overenie faktov, poslať nám tip, komentovať alebo upozorniť na našu chybu, zanechajte prosím správu pomocou formuláru nižšie alebo nám napíšte email na adresu fakty@afp.com.

Viac informácií o výbere obsahu nájdete v časti Overovanie faktov v agentúre AFP.

Ako postupovať, ak bol váš obsah označený ako nepravdivý, čiastočne nepravdivý, alebo ako obsah s nepravdivým titulkom?

Pokiaľ sme vyhodnotili váš príspevok či článok ako nepravdu, jeho distribúcia v rámci Facebooku je obmedzená. Používateľom sa taktiež zobrazí s výrazným upozornením, že ide o dezinformáciu, a spravidla bude príspevok nižšie v ich News Feede. Budú tiež notifikovaní o nepravdivom hodnotení, ak obsah zdieľali ďalej. Ak vaša stránka dostane obdobné hodnotenie opakovane, Facebook obmedzí jej dosah a hrozí tiež vypnutie možnosti sponzorovať obsah.

Ak sme označili váš obsah ako nepravdivý a s naším hodnotením nesúhlasíte alebo ste pôvodný článok či príspevok opravili a radi by ste vzniesli námietku s cieľom zrušenia hodnotenia, kontaktujte nás prosím pomocou emailu. Prosíme, nemažte pôvodný príspevok či článok, pretože v takom prípade nie je možné naše hodnotenie stiahnuť. Viac o pravidlách opráv a námietok voči hodnoteniam si môžete prečítať tu.

V prípade ďalších otázok použite kontaktný formulár na hlavnej webovej stránke spoločnosti AFP (na zdieľanie informácií, prihlásenie na odber, kúpu fotografie atď.)

Na žiadosti o prácu pre spoločnosť AFP, ktoré boli podané pomocou formuláru nižšie, nebude zaslaná žiadna odpoveď.

Ďakujeme,

Tím agentúry AFP na overovanie faktov