Kontakt

Náš tím preskúma všetky otázky či podnety, ktoré obdržíme. Ak chcete kontaktovať redakciu a podať podnet na overenie pravdivosti obsahu, poslať pripomienku alebo upozorniť na našu chybu, zanechajte nám prosím správu nižšie.

V nižšie uvedenom formulári môžete odoslať akýkoľvek obsah, ktorý podľa vás potrebuje overenie (fotografie, videá, články, príspevky na sociálnych sieťach, vyhlásenia politických/verejných činiteľov apod.).Nezabúdajte, že fact-checkerský tím AFP overuje len fakty súvisiace s témami verejného záujmu, a nie názory alebo osobné presvedčenie. Naše články zverejníme iba v prípade, že máme k dispozícii dostatok silných a vzájomne nezávislých dôveryhodných dôkazov. Viac informácií o tom, ako si vyberáme tvrdenia na overovanie, si môžete prečítať tu.

Domnievame sa, že žiadosti, ktoré sú nekonkrétne, nepodložené, urážlivé, výhražné alebo zjavne súčasťou koordinovaného spamu, si od nás nevyžadujú odpoveď.

Na žiadosti o prácu pre AFP podané prostredníctvom tohto formuláru nebudeme odpovedať.

V prípade ďalších otázok (zdieľanie informácií, predplatné našich spravodajských služieb, zakúpenie fotografií či videa atď.) použite kontaktný formulár na hlavnej webovej stránke AFP.

Ďakujeme,

Tím AFP Fakty